Zwrot podatku

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS –  POMOŻEMY CI ODZYSKAĆ PIENIĄZDE !!

Czy wiesz,  że jeśli pracowałeś legalnie za granicą, to z Twojego wynagrodzenia potrącane były w ciągu roku podatkowego zaliczki na podatek dochodowy. Na szczęście część, a nierzadko całość z tych pieniędzy można odzyskać. Kwota zwrotu podatku zależy od wielu czynników, takich jak dochód brutto, czas spędzony w danym kraju, suma odprowadzonych zaliczek itp. Dodatkowo można zwiększyć wysokość zwrotu rozliczając się z mało zarabiającym małżonkiem lub stosując w rocznym zeznaniu podatkowym różnego rodzaju ulgi i odliczenia. Trzeba jednak o tym wiedzieć i prawidłowo je zastosować. Niekiedy trzeba też o nie walczyć pisząc do urzędów odwołania i udowadniając swoje racje.

Firma Taxrefund Sp. z o.o. specjalizuje się w odzyskiwaniu nadpłaconego podatku dochodowego z takich krajów jak Niemcy czy Wielka Brytania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kompetentnemu i wyszkolonemu zespołowi znającemu zagraniczne przepisy i języki obce, możemy uzyskać dla Ciebie zwrot nadpłaconego podatku w maksymalnej wysokości.

Zgłaszając się do naszej firmy masz gwarancję, że Twoje dane osobowe i dokumenty nie są przez nas tylko wysyłane do innych biur. My zajmujemy się prowadzeniem Twojej sprawy od początku do końca, my jesteśmy stale zorientowani w jej przebiegu i my odpowiadamy za jej efekt.

 

  " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TAXREFUND Sp. zo.o. z siedzibą w Zgorzelcu (59-900), przy ul. Armii Krajowej 51A oraz przez powiązane z nią podmioty, moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb realizacji usługi."]  

   

  Zakres naszych czynności obejmuje:

  – pomoc w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
  – złożenie zeznania podatkowego do odpowiedniego urzędu za granicą,
  – pilnowanie przebiegu sprawy, w razie opóźnień interwencje w urzędzie – aż do skutku
  – w razie potrzeby korespondecja z urzędem, interwencje i odwołania,

   

  KOSZTY

  Za załatwienie wszystkich formalności i doprowadzenie sprawy do skutku pobieramy prowicję w wysokości 10%+VAT od przyznanego zwrotu podatku.
  Nasza prowizja jest płatna po odzyskaniu pieniędzy. Płacisz tylko za efekt!

   

  Tylko teraz!

  Aktualne upusty cenowe – zobacz STREFA RABATÓW..