Zwrot podatku

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS –  POMOŻEMY CI ODZYSKAĆ PIENIĄZDE !!

Czy wiesz,  że jeśli pracowałeś legalnie za granicą, to z Twojego wynagrodzenia potrącane były w ciągu roku podatkowego zaliczki na podatek dochodowy. Na szczęście część, a nierzadko całość z tych pieniędzy można odzyskać. Kwota zwrotu podatku zależy od wielu czynników, takich jak dochód brutto, czas spędzony w danym kraju, suma odprowadzonych zaliczek itp. Dodatkowo można zwiększyć wysokość zwrotu rozliczając się z mało zarabiającym małżonkiem lub stosując w rocznym zeznaniu podatkowym różnego rodzaju ulgi i odliczenia. Trzeba jednak o tym wiedzieć i prawidłowo je zastosować. Niekiedy trzeba też o nie walczyć pisząc do urzędów odwołania i udowadniając swoje racje.

Firma Taxrefund Sp. z o.o. specjalizuje się w odzyskiwaniu nadpłaconego podatku dochodowego z takich krajów jak Niemcy czy Wielka Brytania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kompetentnemu i wyszkolonemu zespołowi znającemu zagraniczne przepisy i języki obce, możemy uzyskać dla Ciebie zwrot nadpłaconego podatku w maksymalnej wysokości.

Zgłaszając się do naszej firmy masz gwarancję, że Twoje dane osobowe i dokumenty nie są przez nas tylko wysyłane do innych biur. My zajmujemy się prowadzeniem Twojej sprawy od początku do końca, my jesteśmy stale zorientowani w jej przebiegu i my odpowiadamy za jej efekt.

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TAXREFUND Sp. zo.o. z siedzibą w Zgorzelcu (59-900), przy ul. Armii Krajowej 51A oraz przez powiązane z nią podmioty, moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb realizacji usługi.

   

  Zakres naszych czynności obejmuje:

  – pomoc w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
  – złożenie zeznania podatkowego do odpowiedniego urzędu za granicą,
  – pilnowanie przebiegu sprawy, w razie opóźnień interwencje w urzędzie – aż do skutku
  – w razie potrzeby korespondecja z urzędem, interwencje i odwołania,

  KOSZTY

  Za załatwienie wszystkich formalności i doprowadzenie sprawy do skutku pobieramy prowicję w wysokości 10%+VAT od przyznanego zwrotu podatku.
  Nasza prowizja jest płatna po odzyskaniu pieniędzy. Płacisz tylko za efekt!

  Tylko teraz!

  Aktualne upusty cenowe – zobacz STREFA RABATÓW..

  Nasza oferta (druki do pobrania):

   

  Oferta dla pracowników –  osób fizycznych wykonujących pracę najemną

  Poniżej znajdują się do pobrania informacje o usługach oferowanych przez naszą firmę wraz z instrukcjami, umowami i zestawami potrzebnych formularzy.


  ZWROT PODATKU DOCHODOWEGO ZA PRACĘ ZA GRANICĄ

  Zwrot podatku dotyczy osób, które były zatrudnione za granicą jako pracownicy najemni. Gdy podatki od wynagrodzenia były odprowadzane przez pracodawcę do zagranicznego urzędu skarbowego to składając tam roczną deklaracje podatku dochodowego można z reguły odzyskać znaczną część, a nawet całość odprowadzonego podatku;

  Zwrot podatku z Niemiec

  ZAGRANICZNE ZASIŁKI NA DZIECI


  Osoby zatrudnione za granicą i płacące tam podatku mogą otrzymywać zasiłki rodzinne z zagranicznych systemów świadczeń socjalnych.

  Niemcy – KINDERGELD